Odlišnost ageLOC

Věda ageLOC, skrytá v našich zařízeních a kosmetických výrobcích, je výsledkem vývoje, na kterém Nu Skin spolupracuje s předními vědci. Je to revoluční přístup, který ovlivňuje, jak vypadáme, když stárneme.

Postupem času mnohým z nás dělá stárnutí starosti. Chápeme, že náš způsob života má vliv na to, jak vypadáme, když stárneme, a víme, že viditelné známky stárnutí se mohou týkat i nás.
Proto využíváme naši vědu ageLOC k vytváření produktů, které jsou navržené speciálně tak, aby se na viditelné známky stárnutí zaměřily přímo u zdroje, což vám dává trochu větší kontrolu nad tím, jak vypadáte, když stárnete.

Ve spolupráci s předními světovými výzkumníky, kteří se zabývají anti-ageingem, identifikovali vědci společnosti Nu Skin některé skupiny genů, které jsou odpovědné za viditelné známky stárnutí. Jsou to super znaky související s věkem.
Naše exkluzivní věda ageLOC se zaměřuje na tyto hlavní zdroje stárnutí a vyvíjí produkty, díky kterým se můžete cítit a vypadat mladší.

A jak to funguje?

Tento jedinečný a patentovaný přístup ke stárnutí je založen na identifikaci klíčové skupiny genů, tzv. super znaků, které souvisí s věkem a které společnost Nu Skin nazývá „supermarkery ar“.

Určení těchto genů je jen prvním krokem – dále je důležité chápat, jak jejich aktivita může ovlivnit profil exprese genů a ve výsledku mladistvý vzhled pleti. Navrácení tohoto profilu do rovnováhy je citlivý proces. Tyto pochody nemůžeme jen tak zapínat či vypínat – jde spíše o to, abychom některé znaky potlačili a jiné podpořili. Věda ageLOC společnosti Nu Skin tuto rovnováhu obnovuje, a vytváří tak nové možnosti, jak podpořit mladistvě vypadající pleť.

Objevte produkty a technologie ageLOC

ageLOC LumiSpa

Kosmetický nástroj, který provádí čištění – a dělá to naprosto geniálně. Jde však mnohem dál a poskytuje i řadu benefitů v péči o pleť. Každodenní péče o pleť, kterou musíte mít!
Více...

ageLOC Boost

Pouhé dvě minuty použití systému ageLOC Boost zanechají vaši pokožku viditelně jasnější, plnější a vláčnější. Také rozzáří vaši pleť, dodá jí mladší vzhled a sjednotí její tón.​
Více

ageLOC Galvanic Spa

Navrací mládí pokožce celého těla, od hlavy až k patě. Viditelně redukuje vzhled jemných linek a vrásek, rozjasňuje pleť a revitalizuje pokožku hlavy a pleť.​
Více...

ageLOC Galvanic Body Spa

Tajemství vyrýsovaného, ​​hladkého a pevného těla, systém ageLOC Galvanic Body Spa, pomáhá zlepšit vzhled celulitidy. Jeho vodivý povrch ageLOC Body, navržený tak, aby hladce klouzal po pokožce vašeho těla, podporuje vstřebávání složek do vaší pokožky!​
Více
Světová jednička v oblasti systémů kosmetických zařízení

Cílem našich systémů kosmetických zařízení je zpřístupnit inovace a dát je přímo do vašich rukou. Kombinace revolučního vědeckého výzkumu a průlomové technologie přináší výsledky, které jsou viditelné, klinicky ověřené a efektivní. A skutečnost, že jsme byli 5 roky po sobě, v letech 2017 až 2021, označeni za světovou značku kosmetických zařízení č. 1, je toho důkazem.

Možná by vás zajímalo

Napište nám komentář