Pharmanex je inspirovaný přírodou a podpořený vědou.  Začalo to v roce 1994, kdy si dr. Michael Chang a dr. Joe Chang uvědomili, že u mnoha druhů rostlin věda ověřila, že dokážou podporovat naše zdraví a že jsou často účinné, když je doprovázejí další přírodní prvky.

V současnosti se podílí na výzkumu a vývoji produktů Pharmanex přes 20 vědců, našich zaměstnanců. Zkoumají publikované klinické a vědecké studie s cílem identifikovat rostlinné látky prospívající našemu zdraví. Studují také přirozené, zdravé procesy, které v těle probíhají, a určují, jak tyto funkce mohou být podpořeny výživovými doplňky. Následně tyto dva druhy poznatků kombinují a vytvářejí fantastické produkty z našich řad. Výsledky můžete vidět v našich produktech. To, co o nich tvrdíme, je založeno na důkazech, ne na tom, co jedna paní povídala, a jsou vyráběny s aktivními složkami ve vyzkoušených, klinicky účinných dávkách.

Kvalita a konzistence

Dodržujeme přísný kodex, nazvaný „Kvalitativní proces 6S“, byl použit při vývoji každého produktu, abychom zajistili, že každá položka v řadě Pharmanex je lepší než normy daného odvětví.

Přísně sledujeme 6S

  • Selekci,
  • Spolehlivé zdroje,
  • Složení,
  • Standardizaci,
  • Sledování bezpečnosti
  • Stvrzení kvality

u všeho co výrábíme.

Tento patentovaný nástroj, který vyvinuli odborníci na špičkové americké výzkumné univerzitě v roce 2003, neinvazivně měří množství karotenoidů v kůži pomocí rezonanční Ramanovy spektroskopie.

Tato technologie získala Nobelovu cenu a byla přizpůsobena pro biologická měření a stala se uznávanou disciplínou podloženou roky výzkumu.

Co jsou karotenoidy?

Jejich zásadní přínos spočívá v antioxidačním působení. To znamená, že chrání buňky před poškozením nestabilními molekulami kyslíku, tzv. volnými radikály. I když jsou si podobné, je důležité, že každý z nich specificky působí na určitou tkáň.
Beta karoten se v organismu mění vitamin A.

Karotenoidy jsou skupinou více než 600 pigmentů, které se dají najít v přírodě a které jsou příčinou zabarvení vaječných žloutků, rajčat, všech zelených listů, ovoce a květin. Změření jejich přítomnosti v kůži může pomoci uživatelům zvětšit rozmanitost jejich vyvážené stravy tím, že do ní přidají víc druhů ovoce, zeleniny nebo doplňků stravy, které obsahují karotenoidy.

Fungují moje stravovací návyky?

Patentovaný biofotonický skener Pharmanex je špičkový nástroj, který neinvazivním způsobem zrcadlí množství karotenoidu v živé tkáni a poskytuje okamžitou indikaci jeho hladiny. Nyní si může každý okamžitě zjistit, jaká je jeho vlastní hladina karotenoidů, což umožňuje vylepšit stravovací návyky a životní styl.

Biofotonický skener primárně měří 18 karotenoidů, mezi nimiž jsou ty, které se nejčastěji nacházejí v evropské stravě: alfa-karoten, beta-karoten, beta-kryptoxanthin, lutein, zeaxanthin a lykopen.

Výzva volným radikálům

Antioxidanty jsou základní součástí antioxidačního obranného systému organismu. Studie dokazují, že hladina antioxidantů je přímo úměrná kvalitě a délce života.

Biofotinický skener je jedinečným nástrojem, který neinvazivním způsobem měří hodnoty karotenoidů v kožní tkáni. Jednoduchým přiložením dlaně ruky před bezpečné nízkoenergetické modré světlo skeneru získáte během několika sekund výsledek odrážející hodnotu karotenoidů ve vaší kůži (SCS).

Optimaluzujte své SCS

Jakmile znáte svou hodnotu SCS, nastává čas, abyste ji začali vylepšovat dodržováním následujících doporučení:

Přizpůsobte svůj jídelníček tak, že se každý den budete snažit konzumovat minimálně 5-10 porcí ovoce a zeleniny bohatých na karotenoidy

Pečujte o sebe uplatňováním zdravého životního stylu

Užívejte výživové doplňky certifikované spro Skener: LifePack+,  JVi – tyto produkty vašemu tělu poskytnou karotenoidy v tom nejlepším poměru. Navíc dále doporučejeme MarineOmega a Beauty Focus Collagen+

Pro zjištění vaši hodnoty karotenoidů nás neváhejte

Možná by vás zajímalo

Napište nám komentář