TR90® M-BAR chocolat

Konečně jsou tady! Nové tyčinky TR90 M-Bar Chocolate! Jsou tak lahodné, že nebudete věřit tomu, že jsou zdravé. A to skutečně jsou.

Tyčiny jsou výborné nejen na cesty. Nahrazují totiž jídlo, a tak je snadné je zapojit do vašeho každodenního životního stylu a navíc si díky nim udržet váhu pod kontrolou.

Seznamte se

Během rušných dní, kdy se znažíme vyvážit péči o rodinu, práci, společenské akce a pochůzky, může být těžké najít si čas nebo enegii na to jíst zdravě, když jste stále v pohybu. Vzhledem k požadavkům na současný životní styl by se nám všem hodilo, aby nám někdo pomohl se zajišťováním vyváženého a zdravého životního stylu a stravy.

Tady pro vás přichází TR90 M-Bar, jako užitečný a pohodlný způsob, jak si dopřát kompletní a chutnou náhradu jídla. Tyto výborné, na cestu či na sport zabalené tyčiny nahrazující jídlo představují snadnou cestu, jak je zapojit do vašeho každodenního životního stylu a přitom si udržet váhu pod kontrolou. Nezapomeňte však, že abyste zůstali zdraví po celý život, vždy musíte udržovat dostatečný denní příjem tekutin, pravidelně se věnovat fyzickému cvičení a jíst pestrou a vyváženou stravu.

Proč si TR90 M-Bar Chocolat zamilujete?

Coby součást programu vašeho zdraví TR90 tyčinky M-Bar vám mohou pomoci dosáhnout zdravého životního stylu:

  • Jako náhražka jídla  jedna tyčinka TR90® M-bar nabízí vašemu tělu nejméně 30% referenčních hodnot pro příjem vitamínů a minerálů a obsahuje sacharidy, bílkoviny a tuky.
  • Každá tyčinka obsahuje 14g bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.
  • Jsou veganské*, obsahuje vysoký obsah vlákniny a nízký obsah cukru, protože jedna tyčinka obsahuje jen 1g cukru
  • Snadno se jí na cestách, při sportu, takže je to pohodné a snadno je zapojíte do vašeho každodenního životního stylu.
  • Můžete s nimi nahradit jedno z vašich hlavních jídel, pokud si chcete váhu udržet, nebo dvě jídla, pokud chcete zhubnout. Pak byste je měli užívat jako součást diety s nízkým energetickým příjmem, která musí obsahovat i jiné potraviny.

*TR90 M-Bar Chocolate neobsahuje ingredience živočišného původu. Může dojít k nezamýšleneému výskytu neveganských látek využívaných jako pomocné látky nebo jinak přítomných ve výrobním zařízení.

TR90-mbar-chocolate-carton-kitchen-900x1200-e1ce480

Balení po 10 ks

Balení po 30ks

… vždy po ruce!

Podrobné informace a složení výrobku najdete ZDE.

Možná by vás zajímalo

Napište nám komentář