Začíná to vědou

Nu Skin kombinuje účinné složky s inovativní vědou a technologií. A výsledek? Máte k dispozici prvotřídní produkty, které mají skutečný přínos. A i když firma víc než 30 let strávila výzkumem stárnutí na genetické úrovni, Matka příroda naše vědce stále inspiruje, a to nejlepší pak přinášíme přímo k vám.

Příroda & věda

Máte možnost vybírat to nejlepší z přírody, abyste získali ty nejlepší výsledky. Kombinace účinných složek s inovativní vědou a technologiemi mají skutečný přínos.

75 vědců a 2 výzkumná centra

V Nu Skin nevěříme, že je dobré stát na místě. Potřeby našich zákazníků se neustále mění, a tak se mění i naše produkty péče o pleť a pro wellness, aby tyto potřeby splnily.

Bez víry v inovace bychom nebyli tam, kde jsme dnes, a neexistuje lepší příklad než naše věda ageLOC. Tento revoluční anti-agingový výzkum a použité technologie vedly k vytvoření některých z našich nejoblíbenějších produktů.

Nu Skin pravidelně požaduje profesionální nezávislé klinické studie, aby účinnost našich produktových řad péče o pleť prokázaly, a když jsou výsledky k dispozici, jsou jasně viditelné na jednotlivých stránkách našeho internetového obchodu.

Možná by vás zajímalo

Napište nám komentář