Vítejte, jsme tým Nbeautiful

Jsme dynamický tým v oblasti antiaging, zdraví, beauty&lifestyle, který vám pomůže na vaši cestě k úspěchu. Předáváme si know-how, systém jak podnikat s dodavatelem, vybudovaným eshopem obchodující v 50ti zemích světa. Spolupracujeme s inovativní společností.
pracujte s námi

NÁŠ TÝM

Gold Representative

Jitka Jelínková

Jsem mámou 3 dětí (16,14 a 2), a právě kvůli nejmladšímu jsem se rozhodla o propojení s Nu Skin. Vždyť si všichni zaslouží stále mladou maminku a vize "mít finance i čas zároveň" se mi velmi zalíbila.
Brand Representative

Alice Škvárová

Mám ráda výzvy, na Nu Skin mě zaujala věda, vědecké zázemí, kvalita produktů a celková filozofie firmy. Produkty si postupně zamilovala celá moje rodina. Ráda se seberealizuji a s podporou skvělého týmu objevuji své lepší já. Zároveň chci zůstat mladá, krásná a plná energie do dalších let!
Copywriter

Alice Michaela

Jsem studentkou střední školy, obor PR a média. Baví mě psát, nejen o nových trendech v oblasti beauty & lifestyle, a příležitost spolupracovat s tímto týmem je pro mě velkou výzvou.
Fotografka & Videotvůrce

Dana Lišková

Srdcem cestovatelka, tvořilka, fotografka, kameramanka a editorka. Specializuji se na portréty, eventy a travel& lifestyle fotografii. Svatby jsou takovým milým spojením všech těchto oborů.Momentálně působím v Česku, primárně v Praze a středních Čechách a v Británii, ve městě Newquay a okolí Cornwallu. www.foxy-photography.com
O týmu

Zábavné perličky

2E8A3010
Pojď s námi spolupracovat

Chceš být součástí progresivního a úspěšného týmu?
Vyznáváš hodnoty přátelství, svobody a života bez limitů?